Як носити прикраси взимку?

Іноді здається, що холод відбирає у нас останню можливість прикрасити свої будні, але це не так. Не опускайте руки та не дозволяйте негоді позбавити вас щоденної радості. Отож маю декілька порад, що допоможуть адаптувати прикраси до теплого гардероба.


Акцент на сережки


Зима – сезон, коли не всі види прикрас виглядають доречно і не тонуть в об’ємному одязі. Отож це час дістати усі масивні сережки які у Вас є, або ж придбати нові. Сережки кісточки та каплі чудово підійдуть до одягу з високим горлом, геометричні або абстрактні форми підійдуть то теплих об’ємних светрів, а от сережки кільця можна обирати будь-якого розміру, тому що вони личитимуть до всього

Зона декольте

Універсальними прикрасами є підвіски оскільки їх вони чудово пасують як до відкритого декольте, так і до більш закритого одягу. Довгі однотонні сукні можна урізнобарвними довгими герданами та ларіанами, а от сукні з яскравим принтом краще доповнити намистом у спокійних кольорах. Однак варто нагадати, що прикраси на шию можуть псуватися верхнім одягом – тому з ними потрібно бути обережними.

Універсальна прикраса

Це – брошка, оскільки її можна одягнути на весь теплий одяг що є в гардеробі, та більше пуховик чи тепле пальто теж можна нею прикрасити. Тепла шапка чи модна панама може бути стилізована мінімалістичною брошкою.

Отож холодна пора року не час відмовлятись від прикрас, а можливість подивись на них по новому, та лиш крапельку подумати про їх безпечне носіння.