Про що говорять каміння?

Крім фізичних властивостей: кольору, блиску, щільності мінеральні камені мають і властивості, які їм приписують люди.

Наприклад лепідоліт вважається талісманом творчих особистостей. Він допомагає їм повністю розкрити свій талант і приваблює успіх та любов публіки. Мінерал дає сили впоратися з труднощами в професії та зберегти твердість думки.

Агат же як камінь із різними квітами, має різні властивості. Фіолетовий мінерал наповнює власника оптимізмом та життєвою енергією, сприяє інтересу до отримання нової інформації та розкриває творчі здібності.

Камінь ранкової зорі, так називали родоніт на сході, можливо через ніжний рожевий колір, а може і від властивостей цього каменю.Він допомагає позбутися стресу та дратівливість, підвищує жагу до творчості та допомагає відкрити нові таланти. Структура намистин з цього каменю досить цікава, вони усі унікальні! Окрім ніжно рожевого та червоного відтінку є вкраплення чорного кольору. Така структура родоніту називається мраморною.

Серцевий камінь, у народі сердолік відомий як червневий камінь або камінь сонця. На Русі його ще називали «камінням серця», тому що вірили, що мінерал приносить удачу у справах серцевих. Життя сердоліку дала вулканічна активність — його знаходять у застиглій лаві. На думку геологів, свій колір камінь набуває на поверхні землі, під впливом сонця та повітря.